The best

cocktail bar in town

Sylwester 

 

WARSZTATY KOKTAJLOWE

Doskonały pomysł na motyw przewodni imprezy integracyjnej, firmowej lub w gronie przyjaciół!! Warsztaty koktajlowe to świetna okazja, by nauczyć się tworzenia fantastycznych koktajli klasycznych oraz autorskich na specjalnie do tego przystosowanych stanowiskach barmańskich z użyciem alkoholi, syropów, musów, kordiałów, bittersów, owoców, warzyw oraz ziół wcielając się na kilka godzin w profesjonalnych barmanów. Dajemy możliwość spojrzenia na bar od tej drugiej, równie przyjemnej strony, oraz poznania wielu ciekawostek związanych z koktajlami, których na co dzień możecie Państwo spróbować w naszym lokalu. 


Najbliższe warsztaty:

  • 19.07.2019 - godz 20:00
  • 23.08.2019 - godz 19:00

Warsztaty mogą być prowadzone w języku polskim i angielskim.

 

Zarezerwuj miejsce


Wprowadź swoje dane

KOSZT REZERWACJI

ROOFTOP BAR

Zapraszamy Państwa na imprezę koktajlową na pierwszym w Szczecinie Rooftop Barze.

Wyśmienite koktajle, muzyka na żywo, a wszystko to pod gołym niebem w towarzystwie zachodzącego słońca.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie obowiązuje system rezerwacji, której dokonać można poprzez naszą stronę internetową. Koszt wejściówki to 39 zł – w cenie zawarta jest zarówno rezerwacja miejsca jak i koktajl powitalny dla każdego gościa.

Aby dostać się na Rooftop Bar, wystarczy zgłosić się do kogoś z obsługi 17 Schodów, kto skieruje Państwa do odpowiedniej osoby lub zaprowadzi na górę.

Ilość miejsc ograniczona! 


 

Zarezerwuj miejsce


Wprowadź swoje dane

KOSZT REZERWACJI