Rezerwacje

Rezerwacja stolika

w przypadku grup większych niż 8 osób prosimy o wysłanie zapytania na adres: info@17schodow.com

Weźmiemy je pod uwagę przy rozmieszczaniu rezerwacji, ale nie gwarantujemy, że uda się spełnić wszystkie Państwa życzenia.

Zapoznałem się z treścią regulaminu

Regulamin rezerwacji stolika

  1. Rezerwacja dotyczy rezerwacji miejsc, bądź stolików w lokalu 17 Schodów Cocktail Bar, należącego do firmy Event-Bar Michał Łoziński, NIP: 8512737653, której siedziba znajduje się na ul. Targ Rybny 1, 70-535 w Szczecinie (woj. zachodniopomorskie, Polska).
  2. Rezerwacja jest ważna przez 15 minut od ustalonej godziny, po upływie tego czasu stolik zostaje zwolniony, a rezerwacja przepada.
  3. Akceptowalne jest maksymalnie 30-minutowe spóźnienie, pod warunkiem, że poinformuje się o takiej sytuacji najpóźniej o ustalonej godzinie rezerwacji. W celu powiadomienia o spóźnieniu należy zadzwonić na nasz numer tel.: +48 723 895 123.
  4. Warunkiem dokonania rezerwacji jest uiszczenie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 50 zł/os., która to kwota zostanie w całości przeznaczona na konsumpcję (napojów i jedzenia dostępnego w lokalu) w ramach tej rezerwacji.
  5. W przypadku niepojawienia się w lokalu o ustalonej godzinie rezerwacji oraz braku informacji odnośnie spóźnienia, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi i zostanie potraktowana jako opłata wyrównująca straty lokalu z powodu braku możliwości sprzedaży usług innym klientom.
  6. W przypadku przybycia mniejszej ilości osób niż deklarowana podczas dokonywania rezerwacji, lokal zastrzega sobie prawo do udostępnienia klientom stolika odpowiadającego ilości przybyłych osób. Opłata rezerwacyjna wpłacona za osoby, które nie pojawiły się w lokalu nie podlega zwrotowi, ale może zostać wykorzystana przez pozostałe osoby na konsumpcję.
  7. Wpłacona opłata rezerwacyjna odliczona zostanie od końcowego rachunku, ale jeśli rachunek ten nie osiągnie wysokości wpłaconej opłaty – różnica nie podlega zwrotowi.
  8. W celu zarezerwowania miejsca dla grupy większej niż 8 osób prosimy o kontakt mailowy pod adresem: info@17schodow.com lub telefoniczny pod numerem: +48 723 895 123 w celu ustalenia indywidualnych warunków dokonania rezerwacji.
  9. Nie ma możliwości zarezerwowania konkretnego stolika na termin wypadający w piątek lub sobotę. Wszelkie uwagi zaznaczone w formularzu zostaną w miarę możliwości uwzględnione podczas rozmieszczania rezerwacji.
  10. Reklamacje można składać na adres mailowy lokalu 17 Schodów Cocktail Bar: info@17schodow.com. Wnioski reklamacyjne rozpatrywane są drogą mailową w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty doręczenia.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Event-bar Michał Łoziński, NIP: 8512737653, z siedzibą na ul.Targ Rybny 1, 70-535 w Szczecinie.